Ga naar hoofdinhoud

Een BIV-makelaar in Sint-Kruis (Brugge) neemt binnen 24 uur contact met je op.

Luc Taelman

BIV 201617BemiddelaarNiet geclaimd
Sint-Kruis (Brugge)(West-Vlaanderen)

Over Luc

In Sint-Kruis, deelgemeente van Brugge, zijn vijftien BIV-erkende vastgoedbemiddelaars actief. Luc Taelman is een van hen en werkt als bemiddelaar bij Hebo Immobiliën in West-Vlaanderen.

BIV: 201617
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

Hebo Immobiliën

Moerkerke Steenweg 157

8310 Sint-Kruis (Brugge)

West-Vlaanderen

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Sint-Kruis (Brugge)

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Sint-Kruis (Brugge) neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Luc Taelman? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Luc Taelman

Is Luc Taelman een erkende makelaar?

Ja. Luc Taelman is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 201617. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Luc Taelman actief?

Luc Taelman is gevestigd in Sint-Kruis (Brugge) (provincie West-Vlaanderen) bij Hebo Immobiliën.

Wat is de hoedanigheid van Luc Taelman?

Luc Taelman is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Luc Taelman in Sint-Kruis (Brugge)

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Luc Taelman in Sint-Kruis (Brugge) neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Andere makelaars in Sint-Kruis (Brugge)

Alle bekijken →
← Terug naar alle makelaars