Ga naar hoofdinhoud

Een BIV-makelaar in Sint-Kruis (Brugge) neemt binnen 24 uur contact met je op.

Peter Sys

BIV 503943BemiddelaarNiet geclaimd
Sint-Kruis (Brugge)(West-Vlaanderen)

Over Peter

In Sint-Kruis, deelgemeente van Brugge, werkt bemiddelaar Peter Sys bij Immo S&D. Het kantoor telt twee makelaars en is een van de vijftien BIV-erkende kantoren in deze West-Vlaamse gemeente.

BIV: 503943
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

Immo S&D

Brieversweg 194

8310 Sint-Kruis (Brugge)

West-Vlaanderen

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Sint-Kruis (Brugge)

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Sint-Kruis (Brugge) neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Peter Sys? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Peter Sys

Is Peter Sys een erkende makelaar?

Ja. Peter Sys is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 503943. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Peter Sys actief?

Peter Sys is gevestigd in Sint-Kruis (Brugge) (provincie West-Vlaanderen) bij Immo S&D.

Wat is de hoedanigheid van Peter Sys?

Peter Sys is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Peter Sys in Sint-Kruis (Brugge)

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Peter Sys in Sint-Kruis (Brugge) neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Collega's bij Immo S&D

Alle bekijken →

Overige makelaars in het BIV-register (1)

Deze profielen zijn nog niet geverifieerd op vindmakelaars.be.

Andere makelaars in Sint-Kruis (Brugge)

Alle bekijken →
← Terug naar alle makelaars