Ga naar hoofdinhoud
HomeLimburgTessenderloYannick Volders

Een BIV-makelaar in Tessenderlo neemt binnen 24 uur contact met je op.

Yannick Volders

BIV 515518BemiddelaarNiet geclaimd
Tessenderlo(Limburg)

Over Yannick

Yannick Volders is bemiddelaar bij Immo Huismus in Tessenderlo. Hij maakt deel uit van de tien BIV-erkende vastgoedmakelaars die in deze Limburgse gemeente actief zijn.

BIV: 515518
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

Immo Huismus

Diesterstraat 103, A

3980 Tessenderlo

Limburg

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Tessenderlo

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Tessenderlo neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Yannick Volders? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Yannick Volders

Is Yannick Volders een erkende makelaar?

Ja. Yannick Volders is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 515518. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Yannick Volders actief?

Yannick Volders is gevestigd in Tessenderlo (provincie Limburg) bij Immo Huismus.

Wat is de hoedanigheid van Yannick Volders?

Yannick Volders is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Yannick Volders in Tessenderlo

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Yannick Volders in Tessenderlo neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Andere makelaars in Tessenderlo

Alle bekijken →
← Terug naar alle makelaars