Ga naar hoofdinhoud

Een BIV-makelaar in Sint-Truiden neemt binnen 24 uur contact met je op.

Willem Poulus

BIV 504582BemiddelaarNiet geclaimd
Sint-Truiden(Limburg)

Over Willem

Willem Poulus is bemiddelaar bij Poulus Vastgoed in Sint-Truiden. In de Limburgse stad met 42 BIV-erkende makelaars draagt hij bij aan de lokale vastgoedbemiddeling.

BIV: 504582
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

Poulus Vastgoed

Vliegveldlaan 130

3800 Sint-Truiden

Limburg

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Sint-Truiden

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Sint-Truiden neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Willem Poulus? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Willem Poulus

Is Willem Poulus een erkende makelaar?

Ja. Willem Poulus is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 504582. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Willem Poulus actief?

Willem Poulus is gevestigd in Sint-Truiden (provincie Limburg) bij Poulus Vastgoed.

Wat is de hoedanigheid van Willem Poulus?

Willem Poulus is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Willem Poulus in Sint-Truiden

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Willem Poulus in Sint-Truiden neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Andere makelaars in Sint-Truiden

Alle bekijken →
← Terug naar alle makelaars