Ga naar hoofdinhoud
HomeVlaams-BrabantHalleThomasz Vandenbossche

Een BIV-makelaar in Halle neemt binnen 24 uur contact met je op.

Thomasz Vandenbossche

BIV 516252BemiddelaarNiet geclaimd
Halle(Vlaams-Brabant)

Over Thomasz

Thomasz Vandenbossche werkt als bemiddelaar bij Berth Immo, een kantoor met drie makelaars in Halle. In een gemeente waar 28 BIV-makelaars actief zijn, vormt hij samen met zijn twee collega’s het team dat de vastgoedtransacties in Vlaams-Brabant begeleidt.

BIV: 516252
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

Berth Immo

Volpestraat 18

1500 Halle

Vlaams-Brabant

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Halle

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Halle neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Thomasz Vandenbossche? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Thomasz Vandenbossche

Is Thomasz Vandenbossche een erkende makelaar?

Ja. Thomasz Vandenbossche is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 516252. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Thomasz Vandenbossche actief?

Thomasz Vandenbossche is gevestigd in Halle (provincie Vlaams-Brabant) bij Berth Immo.

Wat is de hoedanigheid van Thomasz Vandenbossche?

Thomasz Vandenbossche is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Thomasz Vandenbossche in Halle

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Thomasz Vandenbossche in Halle neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Collega's bij Berth Immo

Alle bekijken →

Overige makelaars in het BIV-register (2)

Deze profielen zijn nog niet geverifieerd op vindmakelaars.be.

Andere makelaars in Halle

Alle bekijken →
← Terug naar alle makelaars