Ga naar hoofdinhoud

Een BIV-makelaar in Sint-Andries neemt binnen 24 uur contact met je op.

Stijn Dhollander

BIV 508860BemiddelaarNiet geclaimd
Sint-Andries(West-Vlaanderen)

Over Stijn

Stijn Dhollander is bemiddelaar bij Commercial Assist bvba in Sint-Andries. In deze West-Vlaamse gemeente telt hij mee bij de 22 BIV-erkende vastgoedmakelaars die er actief zijn.

BIV: 508860
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

Commercial Assist bvba

Gistelse Steenweg 575

8200 Sint-Andries

West-Vlaanderen

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Sint-Andries

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Sint-Andries neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Stijn Dhollander? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Stijn Dhollander

Is Stijn Dhollander een erkende makelaar?

Ja. Stijn Dhollander is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 508860. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Stijn Dhollander actief?

Stijn Dhollander is gevestigd in Sint-Andries (provincie West-Vlaanderen) bij Commercial Assist bvba.

Wat is de hoedanigheid van Stijn Dhollander?

Stijn Dhollander is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Stijn Dhollander in Sint-Andries

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Stijn Dhollander in Sint-Andries neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Andere makelaars in Sint-Andries

Alle bekijken →
← Terug naar alle makelaars