Ga naar hoofdinhoud

Een BIV-makelaar in Kermt (Hasselt) neemt binnen 24 uur contact met je op.

Steven Coenen

BIV 511370BemiddelaarNiet geclaimd

Over Steven

In Kermt, deelgemeente van Hasselt, zijn acht BIV-makelaars actief. Steven Coenen is een van hen en werkt als bemiddelaar bij Domo Vastgoed, een kantoor met twee makelaars in Limburg.

BIV: 511370
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

Domo Vastgoed

Diestersteenweg 196

3510 Kermt (Hasselt)

Limburg

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Kermt (Hasselt)

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Kermt (Hasselt) neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Steven Coenen? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Steven Coenen

Is Steven Coenen een erkende makelaar?

Ja. Steven Coenen is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 511370. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Steven Coenen actief?

Steven Coenen is gevestigd in Kermt (Hasselt) (provincie Limburg) bij Domo Vastgoed.

Wat is de hoedanigheid van Steven Coenen?

Steven Coenen is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Steven Coenen in Kermt (Hasselt)

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Steven Coenen in Kermt (Hasselt) neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Collega's bij Domo Vastgoed

Alle bekijken →

Overige makelaars in het BIV-register (1)

Deze profielen zijn nog niet geverifieerd op vindmakelaars.be.

Andere makelaars in Kermt (Hasselt)

Alle bekijken →
← Terug naar alle makelaars