Ga naar hoofdinhoud
HomeAntwerpenAntwerpenSophie Coolsaet

Een BIV-makelaar in Antwerpen neemt binnen 24 uur contact met je op.

Sophie Coolsaet

BIV 501608BemiddelaarNiet geclaimd
Antwerpen(Antwerpen)

Over Sophie

In de provincie Antwerpen, waar 342 BIV-makelaars actief zijn, werkt Sophie Coolsaet als bemiddelaar bij De Meester. Het kantoor in Antwerpen telt vijf makelaars.

BIV: 501608
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

De Meester

Jordaenskaai 21

2000 Antwerpen

Antwerpen

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Antwerpen

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Antwerpen neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Sophie Coolsaet? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Sophie Coolsaet

Is Sophie Coolsaet een erkende makelaar?

Ja. Sophie Coolsaet is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 501608. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Sophie Coolsaet actief?

Sophie Coolsaet is gevestigd in Antwerpen (provincie Antwerpen) bij De Meester.

Wat is de hoedanigheid van Sophie Coolsaet?

Sophie Coolsaet is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Sophie Coolsaet in Antwerpen

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Sophie Coolsaet in Antwerpen neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Collega's bij De Meester

Alle bekijken →

Andere makelaars in Antwerpen

Alle bekijken →
← Terug naar alle makelaars