Ga naar hoofdinhoud

Een BIV-makelaar in Merksem (Antwerpen) neemt binnen 24 uur contact met je op.

Sofie Van Strydonck

BIV 511538BemiddelaarNiet geclaimd

Over Sofie

Sofie Van Strydonck werkt als bemiddelaar bij Sinjoor Makelaars, een kantoor met zes makelaars in Merksem. In deze Antwerpse gemeente telt men dertien BIV-erkende makelaars.

BIV: 511538
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

Sinjoor Makelaars

Bredabaan 896

2170 Merksem (Antwerpen)

Antwerpen

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Merksem (Antwerpen)

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Merksem (Antwerpen) neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Sofie Van Strydonck? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Sofie Van Strydonck

Is Sofie Van Strydonck een erkende makelaar?

Ja. Sofie Van Strydonck is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 511538. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Sofie Van Strydonck actief?

Sofie Van Strydonck is gevestigd in Merksem (Antwerpen) (provincie Antwerpen) bij Sinjoor Makelaars.

Wat is de hoedanigheid van Sofie Van Strydonck?

Sofie Van Strydonck is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Sofie Van Strydonck in Merksem (Antwerpen)

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Sofie Van Strydonck in Merksem (Antwerpen) neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Collega's bij Sinjoor Makelaars

Alle bekijken →

Andere makelaars in Merksem (Antwerpen)

Alle bekijken →
← Terug naar alle makelaars