Ga naar hoofdinhoud

Een BIV-makelaar in Brugge neemt binnen 24 uur contact met je op.

Sarah Feys

BIV 508180BemiddelaarNiet geclaimd
Brugge(West-Vlaanderen)

Over Sarah

Sarah Feys is bemiddelaar bij Found & Baker, een kantoor met vier makelaars in Brugge. Binnen dit team draagt ze bij aan de vastgoedactiviteiten in West-Vlaanderen, waar in totaal 113 BIV-erkende bemiddelaars actief zijn.

BIV: 508180
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

Found & Baker

Hendrik Consciencelaan 70

8000 Brugge

West-Vlaanderen

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Brugge

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Brugge neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Sarah Feys? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Sarah Feys

Is Sarah Feys een erkende makelaar?

Ja. Sarah Feys is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 508180. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Sarah Feys actief?

Sarah Feys is gevestigd in Brugge (provincie West-Vlaanderen) bij Found & Baker.

Wat is de hoedanigheid van Sarah Feys?

Sarah Feys is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Sarah Feys in Brugge

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Sarah Feys in Brugge neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Collega's bij Found & Baker

Alle bekijken →

Andere makelaars in Brugge

Alle bekijken →
← Terug naar alle makelaars