Ga naar hoofdinhoud
HomeBrusselUccleSandra Zaidenband

Een BIV-makelaar in Uccle neemt binnen 24 uur contact met je op.

Sandra Zaidenband

BIV 507657BemiddelaarNiet geclaimd
Uccle(Brussels Hoofdstedelijk Gewest)

Over Sandra

In Uccle zijn 213 BIV-erkende bemiddelaars actief. Sandra Zaidenband is een van hen en werkt als bemiddelaar bij Lavane Immobilière in het Brussels Hoofdstedelijk Gewest.

BIV: 507657
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

Lavane Immobilière

Avenue Ten Horen 24

1180 Uccle

Brussels Hoofdstedelijk Gewest

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Uccle

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Uccle neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Sandra Zaidenband? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Sandra Zaidenband

Is Sandra Zaidenband een erkende makelaar?

Ja. Sandra Zaidenband is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 507657. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Sandra Zaidenband actief?

Sandra Zaidenband is gevestigd in Uccle (provincie Brussel) bij Lavane Immobilière.

Wat is de hoedanigheid van Sandra Zaidenband?

Sandra Zaidenband is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Sandra Zaidenband in Uccle

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Sandra Zaidenband in Uccle neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Andere makelaars in Uccle

Alle bekijken →
← Terug naar alle makelaars