Ga naar hoofdinhoud
HomeAntwerpenBornemRoy Van Echelpoel

Een BIV-makelaar in Bornem neemt binnen 24 uur contact met je op.

Roy Van Echelpoel

BIV 519479BemiddelaarNiet geclaimd
Bornem(Antwerpen)

Over Roy

Julimmo is een kantoor in Bornem met vier makelaars. Roy Van Echelpoel werkt er als bemiddelaar en is BIV-erkend. In Bornem telt men in totaal zestien BIV-makelaars, waarvan hij er één is.

BIV: 519479
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

Julimmo

Kasteelstraat 21

2880 Bornem

Antwerpen

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Bornem

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Bornem neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Roy Van Echelpoel? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Roy Van Echelpoel

Is Roy Van Echelpoel een erkende makelaar?

Ja. Roy Van Echelpoel is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 519479. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Roy Van Echelpoel actief?

Roy Van Echelpoel is gevestigd in Bornem (provincie Antwerpen) bij Julimmo.

Wat is de hoedanigheid van Roy Van Echelpoel?

Roy Van Echelpoel is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Roy Van Echelpoel in Bornem

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Roy Van Echelpoel in Bornem neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Collega's bij Julimmo

Alle bekijken →

Overige makelaars in het BIV-register (3)

Deze profielen zijn nog niet geverifieerd op vindmakelaars.be.

Andere makelaars in Bornem

Alle bekijken →
← Terug naar alle makelaars