Ga naar hoofdinhoud
HomeAntwerpenHerentalsRoos Raedschelders

Een BIV-makelaar in Herentals neemt binnen 24 uur contact met je op.

Roos Raedschelders

BIV 518130BemiddelaarNiet geclaimd
Herentals(Antwerpen)

Over Roos

Bij Heylen Vastgoed BV in Herentals maakt Roos Raedschelders deel uit van een team van vier makelaars. Als BIV-erkend bemiddelaar draagt zij bij aan de werking van dit kantoor binnen de Herentalse vastgoedmarkt, waar in totaal 23 BIV-makelaars actief zijn.

BIV: 518130
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

Heylen Vastgoed BV

Grote Markt 10

2200 Herentals

Antwerpen

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Herentals

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Herentals neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Roos Raedschelders? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Roos Raedschelders

Is Roos Raedschelders een erkende makelaar?

Ja. Roos Raedschelders is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 518130. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Roos Raedschelders actief?

Roos Raedschelders is gevestigd in Herentals (provincie Antwerpen) bij Heylen Vastgoed BV.

Wat is de hoedanigheid van Roos Raedschelders?

Roos Raedschelders is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Roos Raedschelders in Herentals

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Roos Raedschelders in Herentals neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Collega's bij Heylen Vastgoed BV

Alle bekijken →

Andere makelaars in Herentals

Alle bekijken →
← Terug naar alle makelaars