Ga naar hoofdinhoud

Een BIV-makelaar in Wemmel neemt binnen 24 uur contact met je op.

Robin De Valck

BIV 516393BemiddelaarNiet geclaimd
Wemmel(Vlaams-Brabant)

Over Robin

In de vastgoedmarkt van Vlaams-Brabant neemt Wemmel een opvallende plaats in met 29 BIV-makelaars. Robin De Valck maakt als bemiddelaar deel uit van Structura, een kantoor met twee makelaars dat vanuit deze gemeente opereert.

BIV: 516393
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

Structura

Isidoor Meyskensstraat 222

1780 Wemmel

Vlaams-Brabant

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Wemmel

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Wemmel neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Robin De Valck? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Robin De Valck

Is Robin De Valck een erkende makelaar?

Ja. Robin De Valck is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 516393. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Robin De Valck actief?

Robin De Valck is gevestigd in Wemmel (provincie Vlaams-Brabant) bij Structura.

Wat is de hoedanigheid van Robin De Valck?

Robin De Valck is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Robin De Valck in Wemmel

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Robin De Valck in Wemmel neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Collega's bij Structura

Alle bekijken →

Overige makelaars in het BIV-register (1)

Deze profielen zijn nog niet geverifieerd op vindmakelaars.be.

Andere makelaars in Wemmel

Alle bekijken →
← Terug naar alle makelaars