Ga naar hoofdinhoud

Een BIV-makelaar in Antwerpen neemt binnen 24 uur contact met je op.

Robin Ceuppens

BIV 519594BemiddelaarNiet geclaimd
Antwerpen(Antwerpen)

Over Robin

Dewaele Vastgoed Antwerpen nv telt negentien makelaars, waaronder bemiddelaar Robin Ceuppens. Het kantoor is gevestigd in Antwerpen, een stad met in totaal 342 BIV-erkende makelaars. Robin Ceuppens treedt er op als BIV-erkende bemiddelaar.

BIV: 519594
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

Dewaele Vastgoed Antwerpen nv

Frankrijlei 84

2000 Antwerpen

Antwerpen

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Antwerpen

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Antwerpen neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Robin Ceuppens? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Robin Ceuppens

Is Robin Ceuppens een erkende makelaar?

Ja. Robin Ceuppens is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 519594. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Robin Ceuppens actief?

Robin Ceuppens is gevestigd in Antwerpen (provincie Antwerpen) bij Dewaele Vastgoed Antwerpen nv.

Wat is de hoedanigheid van Robin Ceuppens?

Robin Ceuppens is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Robin Ceuppens in Antwerpen

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Robin Ceuppens in Antwerpen neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Collega's bij Dewaele Vastgoed Antwerpen nv

Alle bekijken →

Andere makelaars in Antwerpen

Alle bekijken →
← Terug naar alle makelaars