Ga naar hoofdinhoud

Een BIV-makelaar in Etterbeek neemt binnen 24 uur contact met je op.

Richard Ray

BIV 500704BemiddelaarNiet geclaimd
Etterbeek(Brussels Hoofdstedelijk Gewest)

Over Richard

Richard Ray werkt als bemiddelaar bij een vastgoedkantoor in Etterbeek. In deze gemeente telt het Brussels Hoofdstedelijk Gewest 85 BIV-erkende makelaars, waarbij hij zijn rol vervult binnen het lokale team.

BIV: 500704
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

Rue de la Science 16, 42

1040 Etterbeek

Brussels Hoofdstedelijk Gewest

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Etterbeek

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Etterbeek neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Richard Ray? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Richard Ray

Is Richard Ray een erkende makelaar?

Ja. Richard Ray is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 500704. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Richard Ray actief?

Richard Ray is gevestigd in Etterbeek (provincie Brussel).

Wat is de hoedanigheid van Richard Ray?

Richard Ray is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Richard Ray in Etterbeek

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Richard Ray in Etterbeek neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Andere makelaars in Etterbeek

Alle bekijken →
← Terug naar alle makelaars