Ga naar hoofdinhoud
HomeAntwerpenHerentalsQuinten Peeters

Een BIV-makelaar in Herentals neemt binnen 24 uur contact met je op.

Quinten Peeters

BIV 517046BemiddelaarNiet geclaimd
Herentals(Antwerpen)

Over Quinten

In Herentals werkt Quinten Peeters als bemiddelaar bij Heylen Vastgoed BV. Het kantoor telt vier makelaars en maakt deel uit van de lokale vastgoedmarkt waar in totaal 23 BIV-erkende bemiddelaars actief zijn.

BIV: 517046
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

Heylen Vastgoed BV

Grote Markt 10

2200 Herentals

Antwerpen

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Herentals

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Herentals neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Quinten Peeters? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Quinten Peeters

Is Quinten Peeters een erkende makelaar?

Ja. Quinten Peeters is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 517046. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Quinten Peeters actief?

Quinten Peeters is gevestigd in Herentals (provincie Antwerpen) bij Heylen Vastgoed BV.

Wat is de hoedanigheid van Quinten Peeters?

Quinten Peeters is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Quinten Peeters in Herentals

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Quinten Peeters in Herentals neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Collega's bij Heylen Vastgoed BV

Alle bekijken →

Andere makelaars in Herentals

Alle bekijken →
← Terug naar alle makelaars