Ga naar hoofdinhoud

Een BIV-makelaar in Zottegem neemt binnen 24 uur contact met je op.

Pieter Allegaert

BIV 506554BemiddelaarNiet geclaimd
Zottegem(Oost-Vlaanderen)

Over Pieter

Pieter Allegaert werkt als bemiddelaar bij Century 21 Vast Goed - All Immo Projects in Zottegem. Het kantoor telt twee makelaars binnen de 28 BIV-erkende bemiddelaars die in deze Oost-Vlaamse gemeente actief zijn.

BIV: 506554
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

Century 21 Vast Goed - All Immo Projects

Meire 50 A

9620 Zottegem

Oost-Vlaanderen

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Zottegem

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Zottegem neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Pieter Allegaert? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Pieter Allegaert

Is Pieter Allegaert een erkende makelaar?

Ja. Pieter Allegaert is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 506554. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Pieter Allegaert actief?

Pieter Allegaert is gevestigd in Zottegem (provincie Oost-Vlaanderen) bij Century 21 Vast Goed - All Immo Projects.

Wat is de hoedanigheid van Pieter Allegaert?

Pieter Allegaert is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Pieter Allegaert in Zottegem

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Pieter Allegaert in Zottegem neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Collega's bij Century 21 Vast Goed - All Immo Projects

Alle bekijken →

Overige makelaars in het BIV-register (1)

Deze profielen zijn nog niet geverifieerd op vindmakelaars.be.

Andere makelaars in Zottegem

Alle bekijken →
← Terug naar alle makelaars