Ga naar hoofdinhoud

Een BIV-makelaar in Hasselt neemt binnen 24 uur contact met je op.

Niels Wolfs

BIV 520061BemiddelaarNiet geclaimd
Hasselt(Limburg)

Over Niels

Hasselt telt ongeveer honderd BIV-makelaars. Niels Wolfs is een van hen en werkt als bemiddelaar bij Found & Baker Hasselt, een kantoor met twee makelaars in totaal. Hij is actief in de Limburgse vastgoedmarkt.

BIV: 520061
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

Found & Baker Hasselt

Guffenslaan 15

3500 Hasselt

Limburg

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Hasselt

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Hasselt neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Niels Wolfs? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Niels Wolfs

Is Niels Wolfs een erkende makelaar?

Ja. Niels Wolfs is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 520061. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Niels Wolfs actief?

Niels Wolfs is gevestigd in Hasselt (provincie Limburg) bij Found & Baker Hasselt.

Wat is de hoedanigheid van Niels Wolfs?

Niels Wolfs is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Niels Wolfs in Hasselt

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Niels Wolfs in Hasselt neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Collega's bij Found & Baker Hasselt

Alle bekijken →

Overige makelaars in het BIV-register (1)

Deze profielen zijn nog niet geverifieerd op vindmakelaars.be.

Andere makelaars in Hasselt

Alle bekijken →
← Terug naar alle makelaars