Ga naar hoofdinhoud
HomeBrusselGanshorenNicolas Kieckens

Een BIV-makelaar in Ganshoren neemt binnen 24 uur contact met je op.

Nicolas Kieckens

BIV 511721BemiddelaarNiet geclaimd
Ganshoren(Brussels Hoofdstedelijk Gewest)

Over Nicolas

In Ganshoren werkt bemiddelaar Nicolas Kieckens voor Pulse Property. Hij is als BIV-erkend vastgoedmakelaar actief in het Brussels Hoofdstedelijk Gewest. In deze gemeente telt men dertien BIV-makelaars.

BIV: 511721
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

Pulse Property

Avenue de la Réforme 28

1083 Ganshoren

Brussels Hoofdstedelijk Gewest

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Ganshoren

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Ganshoren neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Nicolas Kieckens? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Nicolas Kieckens

Is Nicolas Kieckens een erkende makelaar?

Ja. Nicolas Kieckens is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 511721. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Nicolas Kieckens actief?

Nicolas Kieckens is gevestigd in Ganshoren (provincie Brussel) bij Pulse Property.

Wat is de hoedanigheid van Nicolas Kieckens?

Nicolas Kieckens is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Nicolas Kieckens in Ganshoren

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Nicolas Kieckens in Ganshoren neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Andere makelaars in Ganshoren

Alle bekijken →
← Terug naar alle makelaars