Ga naar hoofdinhoud
HomeBrusselAnderlechtMylène Vereecken

Een BIV-makelaar in Anderlecht neemt binnen 24 uur contact met je op.

Mylène Vereecken

BIV 517968BemiddelaarNiet geclaimd
Anderlecht(Brussels Hoofdstedelijk Gewest)

Over Mylène

Mylène Vereecken is bemiddelaar bij Century21 Astrid in Anderlecht, in het Brussels Hoofdstedelijk Gewest. Ze maakt deel uit van de groep van 41 BIV-erkende makelaars die in deze gemeente actief zijn.

BIV: 517968
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

Century21 Astrid

Rue Louis Van Beethoven 25

1070 Anderlecht

Brussels Hoofdstedelijk Gewest

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Anderlecht

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Anderlecht neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Mylène Vereecken? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Mylène Vereecken

Is Mylène Vereecken een erkende makelaar?

Ja. Mylène Vereecken is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 517968. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Mylène Vereecken actief?

Mylène Vereecken is gevestigd in Anderlecht (provincie Brussel) bij Century21 Astrid.

Wat is de hoedanigheid van Mylène Vereecken?

Mylène Vereecken is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Mylène Vereecken in Anderlecht

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Mylène Vereecken in Anderlecht neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Andere makelaars in Anderlecht

Alle bekijken →
← Terug naar alle makelaars