Ga naar hoofdinhoud
HomeBrusselUccleMiguel Vela Hernandez

Een BIV-makelaar in Uccle neemt binnen 24 uur contact met je op.

Miguel Vela Hernandez

BIV 503534BemiddelaarNiet geclaimd
Uccle(Brussels Hoofdstedelijk Gewest)

Over Miguel

In Uccle, deel van het Brussels Hoofdstedelijk Gewest, werkt bemiddelaar Miguel Vela Hernandez bij MGV Invest. Het kantoor telt twee makelaars. Hij is er een van de 213 BIV-erkende bemiddelaars die in deze gemeente actief zijn.

BIV: 503534
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

MGV Invest

Chaussée de Waterloo 1294,

1180 Uccle

Brussels Hoofdstedelijk Gewest

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Uccle

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Uccle neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Miguel Vela Hernandez? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Miguel Vela Hernandez

Is Miguel Vela Hernandez een erkende makelaar?

Ja. Miguel Vela Hernandez is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 503534. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Miguel Vela Hernandez actief?

Miguel Vela Hernandez is gevestigd in Uccle (provincie Brussel) bij MGV Invest.

Wat is de hoedanigheid van Miguel Vela Hernandez?

Miguel Vela Hernandez is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Miguel Vela Hernandez in Uccle

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Miguel Vela Hernandez in Uccle neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Collega's bij MGV Invest

Alle bekijken →

Overige makelaars in het BIV-register (1)

Deze profielen zijn nog niet geverifieerd op vindmakelaars.be.

Andere makelaars in Uccle

Alle bekijken →
← Terug naar alle makelaars