Ga naar hoofdinhoud
HomeAntwerpenTurnhoutMies Willemsen

Een BIV-makelaar in Turnhout neemt binnen 24 uur contact met je op.

Mies Willemsen

BIV 503869BemiddelaarNiet geclaimd
Turnhout(Antwerpen)

Over Mies

Turnhout telt 38 BIV-makelaars, waaronder bemiddelaar Mies Willemsen. Zij maakt deel uit van Hillewaere Vastgoed, een kantoor met zestien vastgoedmakelaars in de provincie Antwerpen.

BIV: 503869
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

Hillewaere Vastgoed

Parklaan 46

2300 Turnhout

Antwerpen

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Turnhout

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Turnhout neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Mies Willemsen? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Mies Willemsen

Is Mies Willemsen een erkende makelaar?

Ja. Mies Willemsen is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 503869. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Mies Willemsen actief?

Mies Willemsen is gevestigd in Turnhout (provincie Antwerpen) bij Hillewaere Vastgoed.

Wat is de hoedanigheid van Mies Willemsen?

Mies Willemsen is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Mies Willemsen in Turnhout

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Mies Willemsen in Turnhout neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Collega's bij Hillewaere Vastgoed

Alle bekijken →

Andere makelaars in Turnhout

Alle bekijken →
← Terug naar alle makelaars