Ga naar hoofdinhoud

Een BIV-makelaar in Bassevelde neemt binnen 24 uur contact met je op.

Michiel Deman

BIV 510713BemiddelaarNiet geclaimd
Bassevelde(Oost-Vlaanderen)

Over Michiel

Michiel Deman is bemiddelaar bij Michimmo in Bassevelde, Oost-Vlaanderen. Hij maakt deel uit van de twee BIV-erkende vastgoedmakelaars die in deze gemeente actief zijn.

BIV: 510713
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

Michimmo

Kraaigemstraat 15

9968 Bassevelde

Oost-Vlaanderen

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Bassevelde

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Bassevelde neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Michiel Deman? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Michiel Deman

Is Michiel Deman een erkende makelaar?

Ja. Michiel Deman is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 510713. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Michiel Deman actief?

Michiel Deman is gevestigd in Bassevelde (provincie Oost-Vlaanderen) bij Michimmo.

Wat is de hoedanigheid van Michiel Deman?

Michiel Deman is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Michiel Deman in Bassevelde

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Michiel Deman in Bassevelde neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Andere makelaars in Bassevelde

Alle bekijken →

Overige makelaars in het BIV-register (1)

Deze profielen zijn nog niet geverifieerd op vindmakelaars.be.

← Terug naar alle makelaars