Ga naar hoofdinhoud

Een BIV-makelaar in Oostende neemt binnen 24 uur contact met je op.

Michiel De Vos

BIV 517805BemiddelaarNiet geclaimd
Oostende(West-Vlaanderen)

Over Michiel

In Oostende werkt bemiddelaar Michiel De Vos voor Vastgoed Vanhoye BV. Als BIV-erkend vastgoedmakelaar is hij actief in de West-Vlaamse kustgemeente, waar hij zich bevindt tussen de 92 andere erkende bemiddelaars.

BIV: 517805
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

Vastgoed Vanhoye BV

Alfons Pieterslaan 74

8400 Oostende

West-Vlaanderen

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Oostende

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Oostende neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Michiel De Vos? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Michiel De Vos

Is Michiel De Vos een erkende makelaar?

Ja. Michiel De Vos is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 517805. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Michiel De Vos actief?

Michiel De Vos is gevestigd in Oostende (provincie West-Vlaanderen) bij Vastgoed Vanhoye BV.

Wat is de hoedanigheid van Michiel De Vos?

Michiel De Vos is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Michiel De Vos in Oostende

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Michiel De Vos in Oostende neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Andere makelaars in Oostende

Alle bekijken →
← Terug naar alle makelaars