Ga naar hoofdinhoud
HomeOost-VlaanderenKluizenMelissa Verstraete

Een BIV-makelaar in Kluizen neemt binnen 24 uur contact met je op.

Melissa Verstraete

BIV 519315BemiddelaarNiet geclaimd
Kluizen(Oost-Vlaanderen)

Over Melissa

In Kluizen fungeert Melissa Verstraete als bemiddelaar bij Maximmo Real Estate. Vanuit dit kantoor in Oost-Vlaanderen begeleidt ze vastgoedtransacties voor zowel kopers als verkopers in de regio.

BIV: 519315
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

Maximmo Real Estate

Schildekenstraat 12, A

9940 Kluizen

Oost-Vlaanderen

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Kluizen

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Kluizen neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Melissa Verstraete? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Melissa Verstraete

Is Melissa Verstraete een erkende makelaar?

Ja. Melissa Verstraete is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 519315. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Melissa Verstraete actief?

Melissa Verstraete is gevestigd in Kluizen (provincie Oost-Vlaanderen) bij Maximmo Real Estate.

Wat is de hoedanigheid van Melissa Verstraete?

Melissa Verstraete is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Melissa Verstraete in Kluizen

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Melissa Verstraete in Kluizen neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

← Terug naar alle makelaars