Ga naar hoofdinhoud
HomeLimburgGenkMathias Leliaert

Een BIV-makelaar in Genk neemt binnen 24 uur contact met je op.

Mathias Leliaert

BIV 518405BemiddelaarNiet geclaimd
Genk(Limburg)

Over Mathias

Mathias Leliaert is bemiddelaar bij Immo Lantmeeters, een kantoor met twee makelaars in Genk. In de Limburgse gemeente telt hij mee bij de vijftig BIV-erkende vastgoedmakelaars.

BIV: 518405
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

Immo Lantmeeters

Stationsstraat 24, 1

3600 Genk

Limburg

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Genk

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Genk neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Mathias Leliaert? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Mathias Leliaert

Is Mathias Leliaert een erkende makelaar?

Ja. Mathias Leliaert is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 518405. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Mathias Leliaert actief?

Mathias Leliaert is gevestigd in Genk (provincie Limburg) bij Immo Lantmeeters.

Wat is de hoedanigheid van Mathias Leliaert?

Mathias Leliaert is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Mathias Leliaert in Genk

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Mathias Leliaert in Genk neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Collega's bij Immo Lantmeeters

Alle bekijken →

Overige makelaars in het BIV-register (1)

Deze profielen zijn nog niet geverifieerd op vindmakelaars.be.

Andere makelaars in Genk

Alle bekijken →
← Terug naar alle makelaars