Ga naar hoofdinhoud
HomeAntwerpenMechelenLouis Steijlen

Een BIV-makelaar in Mechelen neemt binnen 24 uur contact met je op.

Louis Steijlen

BIV 519629BemiddelaarNiet geclaimd
Mechelen(Antwerpen)

Over Louis

Louis Steijlen werkt als bemiddelaar bij Heylen Vastgoed in Mechelen. Het kantoor telt 27 makelaars en maakt deel uit van een gemeente waar in totaal vijftig BIV-erkende bemiddelaars actief zijn. De vestiging ligt in de provincie Antwerpen.

BIV: 519629
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

Heylen Vastgoed

Oscar Van Kesbeekstraat 7

2800 Mechelen

Antwerpen

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Mechelen

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Mechelen neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Louis Steijlen? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Louis Steijlen

Is Louis Steijlen een erkende makelaar?

Ja. Louis Steijlen is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 519629. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Louis Steijlen actief?

Louis Steijlen is gevestigd in Mechelen (provincie Antwerpen) bij Heylen Vastgoed.

Wat is de hoedanigheid van Louis Steijlen?

Louis Steijlen is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Louis Steijlen in Mechelen

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Louis Steijlen in Mechelen neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Collega's bij Heylen Vastgoed

Alle bekijken →

Andere makelaars in Mechelen

Alle bekijken →
← Terug naar alle makelaars