Ga naar hoofdinhoud

Een BIV-makelaar in Kampenhout neemt binnen 24 uur contact met je op.

Laura Jennes

BIV 517514BemiddelaarNiet geclaimd
Kampenhout(Vlaams-Brabant)

Over Laura

In de provincie Vlaams-Brabant telt de gemeente Kampenhout achttien BIV-erkende bemiddelaars. Laura Jennes is er een van. Zij werkt als bemiddelaar bij Jennes Vastgoed, een kantoor met twee makelaars dat actief is in de lokale vastgoedmarkt.

BIV: 517514
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

Jennes Vastgoed

Mechelsesteenweg 31

1910 Kampenhout

Vlaams-Brabant

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Kampenhout

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Kampenhout neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Laura Jennes? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Laura Jennes

Is Laura Jennes een erkende makelaar?

Ja. Laura Jennes is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 517514. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Laura Jennes actief?

Laura Jennes is gevestigd in Kampenhout (provincie Vlaams-Brabant) bij Jennes Vastgoed.

Wat is de hoedanigheid van Laura Jennes?

Laura Jennes is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Laura Jennes in Kampenhout

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Laura Jennes in Kampenhout neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Andere makelaars in Kampenhout

Alle bekijken →
← Terug naar alle makelaars