Ga naar hoofdinhoud

Een BIV-makelaar in Sint-Denijs-Westrem neemt binnen 24 uur contact met je op.

Kevin Eeckhoudt

BIV 514285BemiddelaarNiet geclaimd
Sint-Denijs-Westrem(Oost-Vlaanderen)

Over Kevin

In Oost-Vlaanderen telt Sint-Denijs-Westrem 32 BIV-erkende bemiddelaars. Kevin Eeckhoudt maakt hiervan deel uit en werkt als bemiddelaar voor Immo Da Vinci en Cryptx Immobiliën. Vanuit deze gemeente draagt hij bij aan de vastgoedactiviteiten in de regio.

BIV: 514285
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

Immo Da Vinci - Cryptx Immobiliën

Krijzeltand 5

9051 Sint-Denijs-Westrem

Oost-Vlaanderen

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Sint-Denijs-Westrem

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Sint-Denijs-Westrem neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Kevin Eeckhoudt? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Kevin Eeckhoudt

Is Kevin Eeckhoudt een erkende makelaar?

Ja. Kevin Eeckhoudt is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 514285. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Kevin Eeckhoudt actief?

Kevin Eeckhoudt is gevestigd in Sint-Denijs-Westrem (provincie Oost-Vlaanderen) bij Immo Da Vinci - Cryptx Immobiliën.

Wat is de hoedanigheid van Kevin Eeckhoudt?

Kevin Eeckhoudt is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Kevin Eeckhoudt in Sint-Denijs-Westrem

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Kevin Eeckhoudt in Sint-Denijs-Westrem neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Andere makelaars in Sint-Denijs-Westrem

Alle bekijken →
← Terug naar alle makelaars