Ga naar hoofdinhoud
HomeLimburgCalpeKaren Sergeant

Een BIV-makelaar in Calpe neemt binnen 24 uur contact met je op.

Karen Sergeant

BIV 510404BemiddelaarNiet geclaimd
Calpe(Limburg)

Over Karen

In Calpe, provincie Limburg, werkt bemiddelaar Karen Sergeant voor Immo LNS SL. Als BIV-erkend vastgoedmakelaar begeleidt ze transacties vanuit dit kantoor in de lokale vastgoedmarkt.

BIV: 510404
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

Immo LNS SL

Partida Salamanca 3F

03710 Calpe

Limburg

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Calpe

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Calpe neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Karen Sergeant? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Karen Sergeant

Is Karen Sergeant een erkende makelaar?

Ja. Karen Sergeant is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 510404. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Karen Sergeant actief?

Karen Sergeant is gevestigd in Calpe (provincie Limburg) bij Immo LNS SL.

Wat is de hoedanigheid van Karen Sergeant?

Karen Sergeant is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Karen Sergeant in Calpe

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Karen Sergeant in Calpe neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

← Terug naar alle makelaars