Ga naar hoofdinhoud

Een BIV-makelaar in Zwevegem neemt binnen 24 uur contact met je op.

Justine Coudyzer

BIV 518967BemiddelaarNiet geclaimd
Zwevegem(West-Vlaanderen)

Over Justine

Justine Coudyzer is bemiddelaar bij BQ Home, een kantoor met twee makelaars in Zwevegem. In deze West-Vlaamse gemeente telt ze mee bij de vijftien BIV-erkende bemiddelaars.

BIV: 518967
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

BQ Home

Otegemstraat 45

8550 Zwevegem

West-Vlaanderen

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Zwevegem

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Zwevegem neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Justine Coudyzer? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Justine Coudyzer

Is Justine Coudyzer een erkende makelaar?

Ja. Justine Coudyzer is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 518967. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Justine Coudyzer actief?

Justine Coudyzer is gevestigd in Zwevegem (provincie West-Vlaanderen) bij BQ Home.

Wat is de hoedanigheid van Justine Coudyzer?

Justine Coudyzer is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Justine Coudyzer in Zwevegem

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Justine Coudyzer in Zwevegem neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Collega's bij BQ Home

Alle bekijken →

Overige makelaars in het BIV-register (1)

Deze profielen zijn nog niet geverifieerd op vindmakelaars.be.

Andere makelaars in Zwevegem

Alle bekijken →
← Terug naar alle makelaars