Ga naar hoofdinhoud
HomeAntwerpenAntwerpenJurgen Van Bogaert

Een BIV-makelaar in Antwerpen neemt binnen 24 uur contact met je op.

Jurgen Van Bogaert

BIV 501467BemiddelaarNiet geclaimd
Antwerpen(Antwerpen)

Over Jurgen

Jurgen Van Bogaert werkt als bemiddelaar bij Cores Rental Service in Antwerpen. Binnen dit kantoor draagt hij bij aan de bemiddeling van vastgoedtransacties in de provincie Antwerpen, waar hij deel uitmaakt van de 342 BIV-erkende makelaars die er actief zijn.

BIV: 501467
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

Cores Rental Service

Mechelsesteenweg 176

2018 Antwerpen

Antwerpen

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Antwerpen

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Antwerpen neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Jurgen Van Bogaert? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Jurgen Van Bogaert

Is Jurgen Van Bogaert een erkende makelaar?

Ja. Jurgen Van Bogaert is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 501467. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Jurgen Van Bogaert actief?

Jurgen Van Bogaert is gevestigd in Antwerpen (provincie Antwerpen) bij Cores Rental Service.

Wat is de hoedanigheid van Jurgen Van Bogaert?

Jurgen Van Bogaert is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Jurgen Van Bogaert in Antwerpen

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Jurgen Van Bogaert in Antwerpen neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Andere makelaars in Antwerpen

Alle bekijken →
← Terug naar alle makelaars
Jurgen Van Bogaert | Makelaar | Antwerpen