Ga naar hoofdinhoud
HomeBrusselEvereJulie Van Elewyck

Een BIV-makelaar in Evere neemt binnen 24 uur contact met je op.

Julie Van Elewyck

BIV 508920BemiddelaarNiet geclaimd
Evere(Brussels Hoofdstedelijk Gewest)

Over Julie

Julie Van Elewyck is bemiddelaar bij IMH Immo SRL, een kantoor met twee makelaars in Evere. In de gemeente, waar 35 BIV-erkende bemiddelaars actief zijn, draagt ze bij aan de vastgoedtransacties binnen het Brussels Hoofdstedelijk Gewest.

BIV: 508920
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

IMH Immo SRL

Rue Saint Vincent 47

1140 Evere

Brussels Hoofdstedelijk Gewest

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Evere

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Evere neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Julie Van Elewyck? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Julie Van Elewyck

Is Julie Van Elewyck een erkende makelaar?

Ja. Julie Van Elewyck is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 508920. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Julie Van Elewyck actief?

Julie Van Elewyck is gevestigd in Evere (provincie Brussel) bij IMH Immo SRL.

Wat is de hoedanigheid van Julie Van Elewyck?

Julie Van Elewyck is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Julie Van Elewyck in Evere

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Julie Van Elewyck in Evere neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Collega's bij IMH Immo SRL

Alle bekijken →

Overige makelaars in het BIV-register (1)

Deze profielen zijn nog niet geverifieerd op vindmakelaars.be.

Andere makelaars in Evere

Alle bekijken →
← Terug naar alle makelaars