Ga naar hoofdinhoud

Een BIV-makelaar in Knokke-Heist neemt binnen 24 uur contact met je op.

Josephine De Brock

BIV 511808BemiddelaarNiet geclaimd
Knokke-Heist(West-Vlaanderen)

Over Josephine

In West-Vlaanderen telt Knokke-Heist 128 BIV-makelaars. Josephine De Brock is een van hen en werkt als bemiddelaar bij Immo Bis, een kantoor met vijf makelaars. Vanuit deze kustgemeente begeleidt ze vastgoedtransacties binnen de lokale markt.

BIV: 511808
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

Immo Bis

Kustlaan 259

8300 Knokke-Heist

West-Vlaanderen

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Knokke-Heist

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Knokke-Heist neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Josephine De Brock? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Josephine De Brock

Is Josephine De Brock een erkende makelaar?

Ja. Josephine De Brock is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 511808. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Josephine De Brock actief?

Josephine De Brock is gevestigd in Knokke-Heist (provincie West-Vlaanderen) bij Immo Bis.

Wat is de hoedanigheid van Josephine De Brock?

Josephine De Brock is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Josephine De Brock in Knokke-Heist

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Josephine De Brock in Knokke-Heist neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Collega's bij Immo Bis

Alle bekijken →

Andere makelaars in Knokke-Heist

Alle bekijken →
← Terug naar alle makelaars