Ga naar hoofdinhoud

Een BIV-makelaar in 's Gravenwezel neemt binnen 24 uur contact met je op.

Joseph Dombrée

BIV 202148BemiddelaarNiet geclaimd

Over Joseph

In ’s Gravenwezel werkt Joseph Dombrée als bemiddelaar bij Verlat Immobilien. Het kantoor telt twee makelaars. Dombrée is BIV-erkend, net als twaalf andere bemiddelaars in de gemeente.

BIV: 202148
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

Verlat Immobilien

Kerkstraat 27

2970 's Gravenwezel

Antwerpen

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in 's Gravenwezel

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in 's Gravenwezel neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Joseph Dombrée? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Joseph Dombrée

Is Joseph Dombrée een erkende makelaar?

Ja. Joseph Dombrée is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 202148. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Joseph Dombrée actief?

Joseph Dombrée is gevestigd in 's Gravenwezel (provincie Antwerpen) bij Verlat Immobilien.

Wat is de hoedanigheid van Joseph Dombrée?

Joseph Dombrée is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Joseph Dombrée in 's Gravenwezel

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Joseph Dombrée in 's Gravenwezel neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Collega's bij Verlat Immobilien

Alle bekijken →

Overige makelaars in het BIV-register (1)

Deze profielen zijn nog niet geverifieerd op vindmakelaars.be.

Andere makelaars in 's Gravenwezel

Alle bekijken →

Gecodam 2.0

's Gravenwezel
Kantoor in 's Gravenwezel

In ’s Gravenwezel werkt Philip Coates als bemiddelaar bij Gecodam 2.0. Hij is er een van de dertien BIV-erkende vastgoedmakelaars in de Antwerpse gemeente. Zijn activiteit richt zich op de bemiddeling van vastgoedtransacties binnen de lokale markt.

Lees meer...
← Terug naar alle makelaars