Ga naar hoofdinhoud
HomeBrusselUccleJohannes Westen

Een BIV-makelaar in Uccle neemt binnen 24 uur contact met je op.

Johannes Westen

BIV 105000BemiddelaarNiet geclaimd
Uccle(Brussels Hoofdstedelijk Gewest)

Over Johannes

PYRAMID CONSULTANTS telt Johannes Westen als bemiddelaar in Uccle. Hij is BIV-erkend en werkt als vastgoedmakelaar binnen het Brussels Hoofdstedelijk Gewest. In deze gemeente telt men 213 BIV-makelaars.

BIV: 105000
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

PYRAMID CONSULTANTS

Chée de Waterloo 1350

1180 Uccle

Brussels Hoofdstedelijk Gewest

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Uccle

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Uccle neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Johannes Westen? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Johannes Westen

Is Johannes Westen een erkende makelaar?

Ja. Johannes Westen is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 105000. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Johannes Westen actief?

Johannes Westen is gevestigd in Uccle (provincie Brussel) bij PYRAMID CONSULTANTS.

Wat is de hoedanigheid van Johannes Westen?

Johannes Westen is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Johannes Westen in Uccle

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Johannes Westen in Uccle neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Andere makelaars in Uccle

Alle bekijken →
← Terug naar alle makelaars