Ga naar hoofdinhoud

Een BIV-makelaar in Asse neemt binnen 24 uur contact met je op.

Johan Labeeuw

BIV 203623BemiddelaarNiet geclaimd
Asse(Vlaams-Brabant)

Over Johan

Johan Labeeuw is bemiddelaar bij Valimmas en Co in Asse, Vlaams-Brabant. Hij maakt deel uit van de vijftien BIV-erkende makelaars die in deze gemeente actief zijn.

BIV: 203623
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

Valimmas en Co

Kattestraat 4

1730 Asse

Vlaams-Brabant

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Asse

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Asse neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Johan Labeeuw? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Johan Labeeuw

Is Johan Labeeuw een erkende makelaar?

Ja. Johan Labeeuw is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 203623. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Johan Labeeuw actief?

Johan Labeeuw is gevestigd in Asse (provincie Vlaams-Brabant) bij Valimmas en Co.

Wat is de hoedanigheid van Johan Labeeuw?

Johan Labeeuw is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Johan Labeeuw in Asse

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Johan Labeeuw in Asse neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Andere makelaars in Asse

Alle bekijken →
← Terug naar alle makelaars