Ga naar hoofdinhoud
HomeBrusselUccleJérémie Lots

Een BIV-makelaar in Uccle neemt binnen 24 uur contact met je op.

Jérémie Lots

BIV 520152BemiddelaarNiet geclaimd
Uccle(Brussels Hoofdstedelijk Gewest)

Over Jérémie

Jérémie Lots werkt als bemiddelaar bij EV MMC Belgium SRL, een kantoor met vier makelaars in Uccle. In deze gemeente van het Brussels Hoofdstedelijk Gewest telt men 213 BIV-erkende makelaars.

BIV: 520152
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

EV MMC Belgium SRL

Chaussée de Waterloo 1173

1180 Uccle

Brussels Hoofdstedelijk Gewest

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Uccle

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Uccle neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Jérémie Lots? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Jérémie Lots

Is Jérémie Lots een erkende makelaar?

Ja. Jérémie Lots is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 520152. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Jérémie Lots actief?

Jérémie Lots is gevestigd in Uccle (provincie Brussel) bij EV MMC Belgium SRL.

Wat is de hoedanigheid van Jérémie Lots?

Jérémie Lots is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Jérémie Lots in Uccle

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Jérémie Lots in Uccle neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Collega's bij EV MMC Belgium SRL

Alle bekijken →

Andere makelaars in Uccle

Alle bekijken →
← Terug naar alle makelaars