Ga naar hoofdinhoud

Een BIV-makelaar in Gent neemt binnen 24 uur contact met je op.

Hendrik Lefevre

BIV 518615BemiddelaarNiet geclaimd
Gent(Oost-Vlaanderen)

Over Hendrik

In Gent zijn 218 BIV-erkende vastgoedmakelaars actief. Hendrik Lefevre is een van hen en werkt als bemiddelaar bij Wolff Real Estate in Oost-Vlaanderen.

BIV: 518615
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

Wolff Real estate

Kortrijksesteenweg 345

9000 Gent

Oost-Vlaanderen

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Gent

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Gent neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Hendrik Lefevre? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Hendrik Lefevre

Is Hendrik Lefevre een erkende makelaar?

Ja. Hendrik Lefevre is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 518615. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Hendrik Lefevre actief?

Hendrik Lefevre is gevestigd in Gent (provincie Oost-Vlaanderen) bij Wolff Real estate.

Wat is de hoedanigheid van Hendrik Lefevre?

Hendrik Lefevre is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Hendrik Lefevre in Gent

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Hendrik Lefevre in Gent neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Andere makelaars in Gent

Alle bekijken →
← Terug naar alle makelaars