Ga naar hoofdinhoud

Een BIV-makelaar in Sijsele neemt binnen 24 uur contact met je op.

Heidi Lameire

BIV 501536BemiddelaarNiet geclaimd
Sijsele(West-Vlaanderen)

Over Heidi

Heidi Lameire werkt als bemiddelaar bij Lameire Vastgoed in Sijsele. Binnen dit kantoor in West-Vlaanderen vervult ze een rol als een van de drie BIV-erkende makelaars die er actief zijn.

BIV: 501536
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

Lameire Vastgoed

Dorpsstraat 62

8340 Sijsele

West-Vlaanderen

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Sijsele

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Sijsele neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Heidi Lameire? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Heidi Lameire

Is Heidi Lameire een erkende makelaar?

Ja. Heidi Lameire is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 501536. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Heidi Lameire actief?

Heidi Lameire is gevestigd in Sijsele (provincie West-Vlaanderen) bij Lameire Vastgoed.

Wat is de hoedanigheid van Heidi Lameire?

Heidi Lameire is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Heidi Lameire in Sijsele

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Heidi Lameire in Sijsele neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Andere makelaars in Sijsele

Alle bekijken →
← Terug naar alle makelaars