Ga naar hoofdinhoud
HomeBrusselAuderghemHassan Heydari

Een BIV-makelaar in Auderghem neemt binnen 24 uur contact met je op.

Hassan Heydari

BIV 514800BemiddelaarNiet geclaimd
Auderghem(Brussels Hoofdstedelijk Gewest)

Over Hassan

BUREAU IMMOBILIER BELGE - BIB stelt Hassan Heydari als bemiddelaar tewerk in Auderghem. In het Brussels Hoofdstedelijk Gewest maakt hij deel uit van het lokale vastgoedlandschap waar in totaal 73 BIV-erkende makelaars actief zijn.

BIV: 514800
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

BUREAU IMMOBILIER BELGE - BIB

chaussée de Wavre 1004

1160 Auderghem

Brussels Hoofdstedelijk Gewest

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Auderghem

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Auderghem neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Hassan Heydari? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Hassan Heydari

Is Hassan Heydari een erkende makelaar?

Ja. Hassan Heydari is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 514800. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Hassan Heydari actief?

Hassan Heydari is gevestigd in Auderghem (provincie Brussel) bij BUREAU IMMOBILIER BELGE - BIB.

Wat is de hoedanigheid van Hassan Heydari?

Hassan Heydari is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Hassan Heydari in Auderghem

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Hassan Heydari in Auderghem neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Andere makelaars in Auderghem

Alle bekijken →
← Terug naar alle makelaars