Ga naar hoofdinhoud

Een BIV-makelaar in Sint-Martens-Latem neemt binnen 24 uur contact met je op.

Gilles Seghers

BIV 518294BemiddelaarNiet geclaimd
Sint-Martens-Latem(Oost-Vlaanderen)

Over Gilles

Gilles Seghers is bemiddelaar bij OC VASTGOED in Sint-Martens-Latem. Het kantoor telt negen makelaars in een gemeente waar in totaal 66 BIV-erkende bemiddelaars actief zijn.

BIV: 518294
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

OC VASTGOED

Kortrijksesteenweg 241, A

9830 Sint-Martens-Latem

Oost-Vlaanderen

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Sint-Martens-Latem

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Sint-Martens-Latem neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Gilles Seghers? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Gilles Seghers

Is Gilles Seghers een erkende makelaar?

Ja. Gilles Seghers is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 518294. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Gilles Seghers actief?

Gilles Seghers is gevestigd in Sint-Martens-Latem (provincie Oost-Vlaanderen) bij OC VASTGOED.

Wat is de hoedanigheid van Gilles Seghers?

Gilles Seghers is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Gilles Seghers in Sint-Martens-Latem

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Gilles Seghers in Sint-Martens-Latem neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Collega's bij OC VASTGOED

Alle bekijken →

Andere makelaars in Sint-Martens-Latem

Alle bekijken →
← Terug naar alle makelaars