Ga naar hoofdinhoud
HomeBrusselUccleFabienne Boreque

Een BIV-makelaar in Uccle neemt binnen 24 uur contact met je op.

Fabienne Boreque

BIV 509754BemiddelaarNiet geclaimd
Uccle(Brussels Hoofdstedelijk Gewest)

Over Fabienne

Uccle telt 213 BIV-erkende bemiddelaars, waaronder Fabienne Boreque. Zij werkt als bemiddelaar bij het kantoor MACACY in het Brussels Hoofdstedelijk Gewest. Haar activiteit situeert zich binnen de vastgoedmarkt van deze gemeente.

BIV: 509754
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

MACACY

Rue de l’équateur 47

1180 Uccle

Brussels Hoofdstedelijk Gewest

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Uccle

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Uccle neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Fabienne Boreque? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Fabienne Boreque

Is Fabienne Boreque een erkende makelaar?

Ja. Fabienne Boreque is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 509754. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Fabienne Boreque actief?

Fabienne Boreque is gevestigd in Uccle (provincie Brussel) bij MACACY.

Wat is de hoedanigheid van Fabienne Boreque?

Fabienne Boreque is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Fabienne Boreque in Uccle

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Fabienne Boreque in Uccle neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Andere makelaars in Uccle

Alle bekijken →
← Terug naar alle makelaars