Ga naar hoofdinhoud

Een BIV-makelaar in Sint-Andries neemt binnen 24 uur contact met je op.

Evi Axters

BIV 506416BemiddelaarNiet geclaimd
Sint-Andries(West-Vlaanderen)

Over Evi

In West-Vlaanderen telt Sint-Andries 22 BIV-makelaars. Evi Axters is een van hen en werkt als bemiddelaar bij Immo Sleutel, een kantoor met twee makelaars in deze gemeente.

BIV: 506416
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

Immo Sleutel

Gistelse Steenweg 212

8200 Sint-Andries

West-Vlaanderen

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Sint-Andries

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Sint-Andries neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Evi Axters? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Evi Axters

Is Evi Axters een erkende makelaar?

Ja. Evi Axters is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 506416. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Evi Axters actief?

Evi Axters is gevestigd in Sint-Andries (provincie West-Vlaanderen) bij Immo Sleutel.

Wat is de hoedanigheid van Evi Axters?

Evi Axters is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Evi Axters in Sint-Andries

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Evi Axters in Sint-Andries neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Collega's bij Immo Sleutel

Alle bekijken →

Overige makelaars in het BIV-register (1)

Deze profielen zijn nog niet geverifieerd op vindmakelaars.be.

Andere makelaars in Sint-Andries

Alle bekijken →
← Terug naar alle makelaars