Ga naar hoofdinhoud

Een BIV-makelaar in Beernem neemt binnen 24 uur contact met je op.

Elien Wanneyn

BIV 505429BemiddelaarNiet geclaimd
Beernem(West-Vlaanderen)

Over Elien

In Beernem werkt Elien Wanneyn als bemiddelaar bij Vastgoed Wanneyn Missiaen. Het kantoor telt twee makelaars en is gevestigd in West-Vlaanderen. Elien is een van de veertien BIV-erkende vastgoedmakelaars die in deze gemeente actief zijn.

BIV: 505429
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

Vastgoed Wanneyn Missiaen

Hubert d'Ydewallestraat 4, 001

8730 Beernem

West-Vlaanderen

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Beernem

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Beernem neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Elien Wanneyn? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Elien Wanneyn

Is Elien Wanneyn een erkende makelaar?

Ja. Elien Wanneyn is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 505429. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Elien Wanneyn actief?

Elien Wanneyn is gevestigd in Beernem (provincie West-Vlaanderen) bij Vastgoed Wanneyn Missiaen.

Wat is de hoedanigheid van Elien Wanneyn?

Elien Wanneyn is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Elien Wanneyn in Beernem

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Elien Wanneyn in Beernem neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Collega's bij Vastgoed Wanneyn Missiaen

Alle bekijken →

Overige makelaars in het BIV-register (1)

Deze profielen zijn nog niet geverifieerd op vindmakelaars.be.

Andere makelaars in Beernem

Alle bekijken →
← Terug naar alle makelaars