Ga naar hoofdinhoud

Een BIV-makelaar in Ekeren (Antwerpen) neemt binnen 24 uur contact met je op.

Dorien Meersman

BIV 516133BemiddelaarNiet geclaimd

Over Dorien

Dorien Meersman is bemiddelaar bij Neon Vastgoed, een kantoor met drie makelaars in Ekeren. In de gemeente Antwerpen telt men tien BIV-erkende bemiddelaars, waarvan zij er één is.

BIV: 516133
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

Neon Vastgoed

Kapelsesteenweg 643

2180 Ekeren (Antwerpen)

Antwerpen

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Ekeren (Antwerpen)

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Ekeren (Antwerpen) neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Dorien Meersman? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Dorien Meersman

Is Dorien Meersman een erkende makelaar?

Ja. Dorien Meersman is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 516133. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Dorien Meersman actief?

Dorien Meersman is gevestigd in Ekeren (Antwerpen) (provincie Antwerpen) bij Neon Vastgoed.

Wat is de hoedanigheid van Dorien Meersman?

Dorien Meersman is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Dorien Meersman in Ekeren (Antwerpen)

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Dorien Meersman in Ekeren (Antwerpen) neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Collega's bij Neon Vastgoed

Alle bekijken →

Overige makelaars in het BIV-register (2)

Deze profielen zijn nog niet geverifieerd op vindmakelaars.be.

Andere makelaars in Ekeren (Antwerpen)

Alle bekijken →
← Terug naar alle makelaars