Ga naar hoofdinhoud
HomeOost-VlaanderenAalstCedric Van Eeckhoorn

Een BIV-makelaar in Aalst neemt binnen 24 uur contact met je op.

Cedric Van Eeckhoorn

BIV 518426BemiddelaarNiet geclaimd
Aalst(Oost-Vlaanderen)

Over Cedric

In Oost-Vlaanderen telt de provincie heel wat BIV-erkende bemiddelaars. Binnen die context werkt Cedric Van Eeckhoorn als bemiddelaar bij Vastima, een kantoor met twee makelaars in Aalst. Daar maakt hij deel uit van de groep van 64 BIV-makelaars die in de stad actief zijn.

BIV: 518426
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

Vastima

Vrijheidstraat 41

9300 Aalst

Oost-Vlaanderen

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Aalst

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Aalst neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Cedric Van Eeckhoorn? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Cedric Van Eeckhoorn

Is Cedric Van Eeckhoorn een erkende makelaar?

Ja. Cedric Van Eeckhoorn is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 518426. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Cedric Van Eeckhoorn actief?

Cedric Van Eeckhoorn is gevestigd in Aalst (provincie Oost-Vlaanderen) bij Vastima.

Wat is de hoedanigheid van Cedric Van Eeckhoorn?

Cedric Van Eeckhoorn is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Cedric Van Eeckhoorn in Aalst

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Cedric Van Eeckhoorn in Aalst neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Collega's bij Vastima

Alle bekijken →

Overige makelaars in het BIV-register (1)

Deze profielen zijn nog niet geverifieerd op vindmakelaars.be.

Andere makelaars in Aalst

Alle bekijken →
← Terug naar alle makelaars