Ga naar hoofdinhoud
HomeWest-VlaanderenKortrijkCasper Van Elslander

Een BIV-makelaar in Kortrijk neemt binnen 24 uur contact met je op.

Casper Van Elslander

BIV 518993BemiddelaarNiet geclaimd
Kortrijk(West-Vlaanderen)

Over Casper

In West-Vlaanderen, waar 76 BIV-makelaars actief zijn in Kortrijk, werkt Casper Van Elslander als bemiddelaar bij Leonards Immobiliën. Het kantoor telt vijf makelaars en is gevestigd in Kortrijk. Van Elslander ondersteunt er kopers en verkopers bij vastgoedtransacties.

BIV: 518993
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

Leonards Immobiliën

Gentsesteenweg 24

8500 Kortrijk

West-Vlaanderen

Bekijk kantoor

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Kortrijk

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Kortrijk neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Casper Van Elslander? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Casper Van Elslander

Is Casper Van Elslander een erkende makelaar?

Ja. Casper Van Elslander is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 518993. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Casper Van Elslander actief?

Casper Van Elslander is gevestigd in Kortrijk (provincie West-Vlaanderen) bij Leonards Immobiliën.

Wat is de hoedanigheid van Casper Van Elslander?

Casper Van Elslander is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Casper Van Elslander in Kortrijk

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Casper Van Elslander in Kortrijk neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Collega's bij Leonards Immobiliën

Alle bekijken →

Andere makelaars in Kortrijk

Alle bekijken →
← Terug naar alle makelaars