Ga naar hoofdinhoud

Een BIV-makelaar in Melle neemt binnen 24 uur contact met je op.

Bodhi Buysse

BIV 517561BemiddelaarNiet geclaimd
Melle(Oost-Vlaanderen)

Over Bodhi

In Oost-Vlaanderen telt de gemeente Melle 23 BIV-erkende bemiddelaars. Bodhi Buysse is een van hen en werkt als bemiddelaar vanuit Melle. Hij begeleidt vastgoedtransacties binnen de lokale markt van Oost-Vlaanderen.

BIV: 517561
Hoedanigheid: Bemiddelaar

Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper. Lees meer.

Adres & kantoor

Woutersdreef 17

9090 Melle

Oost-Vlaanderen

Locatie

Contact via vindmakelaars.be

Gratis schatting in Melle

Vraag gratis een waardebepaling aan. Een BIV-erkende makelaar in Melle neemt binnen 24 uur contact met u op.

Vrijblijvend · Reactie binnen 24u

Bent u Bodhi Buysse? Claim uw profiel en bepaal welke contactgegevens zichtbaar zijn.

Claim dit profiel

Eerst weten wat uw woning waard is?

Een schatting helpt u realistische verwachtingen te stellen — handig vóór u een makelaar kiest of uw woning te koop zet.

Veelgestelde vragen over Bodhi Buysse

Is Bodhi Buysse een erkende makelaar?

Ja. Bodhi Buysse is ingeschreven bij het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV) onder nummer 517561. De BIV-erkenning bevestigt dat het om een wettelijk erkende makelaar gaat.

Waar is Bodhi Buysse actief?

Bodhi Buysse is gevestigd in Melle (provincie Oost-Vlaanderen).

Wat is de hoedanigheid van Bodhi Buysse?

Bodhi Buysse is erkend als bemiddelaar. Een bemiddelaar begeleidt de aan- en verkoop of verhuur van vastgoed en bemiddelt tussen koper en verkoper.

Contact met Bodhi Buysse in Melle

Neem vrijblijvend contact op via vindmakelaars.be. Bodhi Buysse in Melle neemt zo snel mogelijk contact op.

Reactie binnen 24u · Vrijblijvend

Andere makelaars in Melle

Alle bekijken →
← Terug naar alle makelaars